• 2022-06-10 15:35:20
Приватизація підвалу

Відповідно до закону України, особи, які мешкають у багатоквартирному будинку, є співвласниками підвальних приміщень. Ці приміщення можуть бути передані у власність абсолютно безкоштовно і не належать до приватизації. Але насправді приватизувати можна, але лише за згодою всіх сусідів. 

Після того, як усі документи зібрані, інженером БТІ виготовляється технічний паспорт, за яким буде зареєстровано право власності на підвальне приміщення. Якщо ж ця процедура не підійде, то з ОСББ потрібно буде укласти договір оренди із правом викупу. Після підписання договору можна переобладнати вже Ваш підвал так, як Ви вважаєте за потрібне, і подавати до суду заяву на право власності. І тому навіть необов'язково мати згоду всіх сусідів. Так можна зробити завдяки недоробкам у законі щодо значення допоміжного приміщення. Приватизувати підвальне приміщення може будь-яка особа, яка навіть не проживає в будинку. Щоб здійснити це, достатньо зібрати підписи всіх, хто проживає у певному під'їзді. 

Як це зробити?

Вам просто доведеться домовитись. Якщо ви зуміли це зробити, то після цього подаються документи до органів місцевого самоврядування на отримання дозволу. Необхідно правильно скласти договір максимально правильно, щоб ЖЕК та ОСББ не могли розпоряджатися підвалом. У той самий час, використання у приватних цілях власне майно може призвести до кримінальну відповідальність. Надаючи нам Ваше завдання, Ви легко зможете приватизувати підвал у будинку. Без зайвого клопоту ми підготуємо всі документи і через певний термін. Ви отримаєте на руки акт про право власності на підвальне приміщення. Якщо у Вас виникли якісь питання, Ви можете отримати консультацію наших фахівців з великим досвідом проведення таких справ.

ПОДАТИ ЗАЯВУ